Élményeket adunk

Ugye kíváncsi vagy, miféle csodák várnak Rád?
Az Erdőszéle Óvodában minden nap új élményekkel találkozol, hiszen olyan csodálatos a természet, hogy annak minden rezdülését megfigyelheted. Nálunk megtanulod, hogyan óvjuk és védjük világunkat, hogy az megmaradjon a maga szépségében.

Nálunk szabadon alkothatsz, ehhez sok-sok kreatív ötlettel várunk!

Virágot ültetünk, fát nevelünk, zöldkertet gondozunk, és komposztálót építünk.

Környezeted egészségét és saját egészségedet is fejleszd és őrizd. Sok játékkal, foglalkozással, sétával és kirándulással tesszük ezt a friss levegőn.

A mozgás egy nagy játék! Nálunk néptánc, gyerekjóga, és sok benti-kinti mozgásos tevékenység vár!

Fontos, hogy a gyermekek életkori sajátosságaiknak megfelelően ismerjék meg a népszokások, néphagyományok, mondókák, gyermekjátékok csodálatos világát, mindezek az én tudat mellett a magyarságtudatukat is megalapozzák.