A mozgás egy nagy játék! Nálunk néptánc, gyerekjóga, és sok benti-kinti mozgásos tevékenység vár!

A néptánc foglalkozásokon a gyerekek zenei fejlesztése mellett a ritmusfejlesztésre, a hallásfejlesztésre, és a gyermektánc mozgás gyakorlására helyezzük a hangsúlyt. A rendszeres csoportszobai és a kinti (saját udvar) mozgásos tevékenységek (pl. játékos akadályverseny) az életkornak megfelelő testkép, énkép, és izomzat kialakulásának, nem utolsó sorban pedig az idegrendszer megfelelő fejlődésének előfeltételei.

Manapság a mind népszerűbb jóga eléri a fiatalabb korosztályokat is: jótékony hatásától a gyerekek hajlékonyabbak és erősebbek lesznek, szebb lesz a testtartásuk, jobban fognak aludni, és később, hosszú távú hatásként megjelenik a hatékony stresszkezelés is. Fontos, hogy gyerekjóga alatt nem a felnőtt jógáról ismert pozíciók gyakorlását kell érteni, sokkal inkább egy mozgásos-játékos tevékenységet, amelyben természetesen megjelennek a jóga alapelvei, de a mozgássorok és kivitelezésük a gyerekek életkorához maximálisan igazodik.