Közvetlenül, frissen szerezzük be a péksüteményeket és a teljes kiőrlésű finomságokat, melyeket tízóraira kínálunk.

Kizárólag ellenőrzött élelmiszerekből készült ízletes ételek kerülnek az asztalra. Ételeink megőrzik vitamin- és tápanyagtartalmukat, mert száműzzük a túlzott só, cukor és liszt használatot. Természetes és egészséges édesítőszerként nádcukrot és nyírfacukrot használunk.

Idény gyümölcsök és zöldségek állandó részét képezik a napi étkezésnek.

Saját zöldkertünkben termesztett zöldségeket meg is kóstolhatod, és megmutatjuk az általad termesztett fűszernövények felhasználását. Egyszerű receptekkel Te magad is a kipróbálhatod a sütés-főzés tudományát.

Napi négyszeri étkezést biztosítunk: reggeli, tízórai, ebéd és uzsonna.
Speciális diétákat, illetve élelmiszer-érzékeny vagy allergiára hajlamos gyermekek étkeztetését is a legnagyobb körültekintés mellett vállaljuk. Egyedi kéréseket is örömmel teljesítünk.